Jak poderwać dziewczyne efektywnie - Książka

Pierwszy krok - bądź świadomy siebie

Co charakteryzuje mężczyzn, którzy niezmienne są świadomi jak poderwać dziewczynę? Pół biedy, kiedy nasz kumpel może pochwalić się muskularnym czteropakiem i twarzą amerykańskiego celebryty, ale dobrze wiemy, że nierzadko i ci nie do końca atrakcyjni zawsze otoczeni są grupką wspaniałych pań.

Na to pytanie pewnie ilu panów, tyle odpowiedzi, ale niektóre aspekty pozostają stałe i można nazwać je swojego rodzaju przepisem na sukces. Który z nas nie czuł nigdy mieszanki fascynacji i zazdrości kiedy zobaczył go w akcji? Są oni świadomi siebie.

Każda laska zaintryguje się gościem z hobby. Jeżeli ty będziesz uznawał siebie jako ciekawego Poradnik Faceta, otoczenie będzie widzieć cię tak samo. Nieważne czy praktykujesz kulturystykę, całą dobę grasz w Battlefielda czy jesteś specjalistą od szachów - jeżeli cię to jara, na pewno jesteś w tym dobry i potrafisz o tym mówić.

Każdy mężczyzna na pewno zna kiedyś jakiegoś gościa, który nie może wręcz opędzić się od dziewczyn. Druga sprawa - poznaj ją

Żeby zdawać sobie sprawę jak poderwać dziewczynę, warto jeszcze poznać wnętrze płci piękniejszej. A z tego już tylko chwila do skutecznego podrywu.

A jako że panie są istotami złożonymi, najczęściej chodzi im nie tylko o respektowanie ich piękności (chociaż to też jest niezmiernie ważne! Dokładnie wysilaj słuch i konwersuj, nawet jeśli chodzi wyłącznie o spotkanie na jeden wieczór.

Trzecia kwestia - stopniuj napięcie

Najlepiej niezmiernie szczegółowo analizować reakcję laski, którą chcesz wyrwać. Mało która kobieta spotka się z kolesiem, który jej nie docenia. ), ale także o ciekawość poznania jej życia - jej osobowości, pasji i anegdot, które chce pokazać światu. poznając płeć przeciwną wie, w jaki sposób ją podejść i jakie cechy swojej osobowości podkreślić, a które najlepiej zostawić dla siebie.

Oczywiście nie chodzi o to, aby podszywać się pod kogoś innego od nas. Jak poderwać dziewczynę? Skuteczny podrywacz wie regulować siłę powziętych kroków. Umie kiedy przyhamować, a kiedy przycisnąć. Ale jeśli pasjonuje cię zarówno mechanika samochodowa jak i znane filmy, bardziej odpowiednio będzie wybrać drugą branżę, aby rozpocząć znajomość. Powinieneś znać atuty, które cię charakteryzują i wykorzystywać je kiedy tylko potrafisz.