Jak poderwać dziewczyne skutecznie - Ebook

Na to pytanie raczej ilu mężczyzn, tyle odpowiedzi, ale określone sprawy pozostają stałe i można nazwać je pewnego rodzaju formuła na sukces. Nieważne czy praktykujesz wioślarstwo, całą dobę grasz w gry czy jesteś autorytetem od informatyki - jeżeli cię to kręci, najpewniej jesteś w tym dobry i potrafisz o tym gadać.

Jak poderwać dziewczynę? Należy znać zalety, które cię opisują i wykorzystywać je kiedy tylko potrafisz. Pierwszy krok - bądź świadomy swego

Co określa facetów, którzy niezmienne zdają sobie sprawę jak poderwać dziewczynę? Pół biedy, kiedy nasz kumpel może pochwalić się seksownym kaloryferem i fizjonomią hollywoodzkiego aktora, ale dobrze wiemy, że nierzadko i ci nie do końca przystojni zawsze otoczeni są gronem wspaniałych niewiast.

A z tego już tylko moment do zwycięskiego flirtu. Każda laska zaciekawi się facetem z hobby. Każdy mężczyzna zapewne widział kiedyś innego gościa, który nie może wręcz opędzić się od dziewczyn. Mało która kobieta spotka się z kolesiem, który jej nie docenia. Który z nas nie poczuł nigdy mieszanki podziwu i zazdrości kiedy zobaczył go w akcji?

Po trzecie - stopniuj napięcie

Powinieneś niezwykle dogłębnie analizować reakcję kobiety, którą chciałbyś poderwać. Jeżeli ty będziesz brał siebie jako ciekawego gościa, płeć piękna będzie widzieć cię tak samo. Skuteczny podrywacz potrafi stopniować siłę czynionych działań.

Uważnie słuchaj i odpowiadaj, Poradnik Faceta nawet jeśli chodzi jedynie o przygodę na jedną noc. A jako że białogłowy są istotami złożonymi, zwykle chodzi im nie tylko o podziwianie ich piękności (chociaż to również jest bardzo ważne! Oczywiście nie chodzi o to, aby udawać kogoś odmiennego od nas. Umie kiedy przyhamować, a kiedy uderzyć. patrząc na kobietę wie, jak ją zainteresować sobą i jakie składniki swojej osobowości podkreślić, a które najlepiej schować.

Druga sprawa - odkrywaj ją

Żeby wiedzieć jak poderwać dziewczynę, trzeba dodatkowo poznać mentalność płci piękniejszej. ), ale też o ciekawość odkrycia jej życia - jej charakteru, hobby i historii, które chce pokazać światu. jednak jeżeli interesuje cię zarówno mechanika samochodowa jak i znane seriale, bardziej odpowiednio będzie wybrać drugą tematykę, aby rozkręcić znajomość.