Jak poderwać dziewczyne skutecznie - Książka

Każdy z nas na pewno poznał kiedyś drugiego pana, który nie może wręcz opędzić się od dziewczyn. Pierwszy krok - bądź świadomy swego

Co opisuje mężczyzn, którzy bez wyjątków wiedzą jak poderwać dziewczynę? Są oni świadomi siebie. Należy znać zalety, które cię określają i używać ich kiedy tylko możesz. Każda kobieta zainteresuje się kolesiem z pasją.

A z tego już tylko moment do skutecznego romansu. Jeżeli ty będziesz brał siebie jako świetnego kolesia, kobiety będzie postrzegać cię tak samo. Który z nas nie odczuł nigdy mieszaniny fascynacji i zazdrości kiedy zobaczył go w akcji? Jak poderwać dziewczynę? Na to pytanie zapewne ilu panów, tyle rozwiązań, ale niektóre aspekty pozostają bez zmian i można nazwać je swojego rodzaju receptą na szczęście.

Pół biedy, kiedy nasz kumpel może pochwalić się muskularnym czteropakiem i fizjonomią amerykańskiego przystojniaka, ale dobrze wiemy, że często i ci nie do końca przystojni najczęściej otoczeni są grupką pięknych pań. Nieważne czy praktykujesz wioślarstwo, całą dobę grasz w Battlefielda czy jesteś ekspertem od informatyki - jeżeli cię to pasjonuje, na pewno jesteś w tym dobry i potrafisz o tym gadać.

A jako że panie są istotami skomplikowanymi, najczęściej chodzi im nie jedynie o podziwianie ich piękności (chociaż to również jest niezmiernie ważne! Po drugie - odkrywaj ją

Żeby być świadomym jak poderwać dziewczynę, należy jeszcze odkryć psychikę płci piękniejszej. Skuteczny kobieciarz wie stopniować napięcie własnych działań.

), ale też o ciekawość odczytania jej losu - jej ducha, zainteresowań i historii, które chciałaby uzewnętrznić. Uważnie słuchaj i rozmawiaj, nawet jeśli chodzi tylko o związek na jedną noc. ma rozeznanie kiedy przystopować, a kiedy uderzyć. Trzeci krok - reguluj napięcie

Najlepiej niezwykle dogłębnie analizować reakcję dziewczyny, którą chcesz wyrwać.

Mało która laska spotka się z facetem, który jej nie słucha. Obserwując kobietę wie, w jaki sposób ją zaintrygować i jakie cechy własnej osoby podkreślić, a które raczej przytłumić. Ale jeśli pasjonuje cię zarówno mechanika samochodowa jak poderwać dziewczyne i popularne filmy, lepiej będzie wybrać drugą tematykę, aby rozpocząć konwersację.

Oczywiście nie chodzi o to, ażeby podszywać się pod kogoś odmiennego od nas.