Jak poderwać dziewczyne skutecznie - Książka

Który z nas nie odczuł nigdy mieszaniny respektu i zazdrości kiedy obserwował go w akcji? Jak poderwać dziewczynę? Na to pytanie raczej ilu mężczyzn, tyle rozwiązań, ale określone aspekty pozostają stałe i można nazwać je pewnego rodzaju formuła na zwycięstwo.

Pierwszy krok - bądź świadomy siebie

Co charakteryzuje kolesi, którzy bez wyjątków wiedzą jak poderwać dziewczynę? Każda laska zaciekawi się gościem z pomysłami. Każdy mężczyzna najpewniej poznał kiedyś jakiegoś gościa, który nie może wręcz opędzić się od dziewczyn. Są oni świadomi swego.

A z tego już tylko chwila do udanego podrywu. Jeżeli ty będziesz brał siebie jako ciekawego gościa, płeć piękna będzie widzieć cię tak samo. Nieważne czy trenujesz wioślarstwo, całą dobę grasz w Battlefielda czy jesteś ekspertem od informatyki - jeżeli cię to kręci, na pewno jesteś w tym dobry i potrafisz o tym gadać. Musisz znać walory, które cię charakteryzują i wykorzystywać je kiedy tylko możesz.

Pół biedy, kiedy nasz znajomy może pochwalić się muskularnym ciałem i fizjonomią znanego aktora, ale dobrze wiemy, że nieraz i ci nie do końca atrakcyjni zwykle otoczeni są gronem czarujących dam. ), ale również o chęć odkrycia jej wnętrza - jej ducha, pasji i opowieści, które chce opowiedzieć.

Po trzecie - stopniuj napięcie

Musisz niezwykle dogłębnie analizować reakcję laski, którą chcesz poderwać. Sumiennie nadstawiaj ucho i odpowiadaj, nawet jeśli chodzi jedynie o związek na jedną noc. Drugi krok - poznaj ją

Żeby być świadomym jak poderwać dziewczynę, należy ponadto poznać mentalność płci pięknej.

A jako że damy są istotami skomplikowanymi, https://Tinyurl.com/y8o9s4km zwykle chodzi im nie jedynie o podziwianie ich piękności (chociaż to też jest niezwykle ważne! dobry kobieciarz wie stopniować siłę swoich działań. patrząc na kobietę wie, jak ją podejść i jakie cechy swojej osobowości uwidocznić, a które raczej przytłumić. ma rozeznanie kiedy odpuścić, a kiedy przycisnąć. Mało która dziewczyna spotka się z facetem, który jej nie docenia.

jednak jeśli jara cię zarówno mechanika samochodowa jak i popularne książki, lepiej będzie wybrać drugą branżę, aby rozkręcić rozmowę. Oczywiście nie chodzi o to, ażeby podszywać się pod kogoś różnego od nas.